MAKALELER


Kişi yapa yapa olur. Anne karnında 4 aydan itibaren kayıtlar başlar ve kişi gelişim dönemini tamamlayana kadar gerçekten kendine ait olmayan duygu, düşünce , his ve bakış açıları öğrenir.Farkında olmadan bu kimliklerle yaşamaya başlar , kendine ait olmayan bu duygu, düşünce , his ve bakış açıları içinde bocalar durur.
İnsanların farkındalıkları arttıkça rahatsız olmaya başlar ve bir arayış içine girerler. Bununla beraber hayatlarında değişimi dönüşümü yaşayacakları güzellikleri ve mucizeleri yaşamaya başlarlar. Access Bars soruları ve temizleme cümlesi kısıtlılıkları,duyguları düşünceleri,algı ve bakış açılarını fark etmek ve ortadan kaldırmak için çok güzel bir araç diye düşünüyorum.
Gerçek kimliği bulma adına yapılabilecek keyifli sorularla tanışmaya ne dersiniz?


Bu durumda kim oluyorsun?
Sahip olduğunuz duyguların, düşüncelerin, hislerin, bakış açılarının %98’i size ait değil.
Etrafımızdaki birçok kişiden Sünger Bob gibi her gün binlerce duygu ve düşünceyi üstümüze çekiyoruz. Bu yüzden ilk önce şu soruyu sorun:
Bu kime ait?
Bu duygu kime ait?
Bu his kime ait?
Bu yargı kime ait?

Diğer bir soru:
Kendinizi tepki gösteriyorken yada kendiniz gibi olmadığınızı hissettiğinizde sadece sorun:
“Burada kim oluyorum?” ve ortaya çıkan her şeyi POD and POC ’ la temizleyin.Sonra da “Eğer gerçekten ben olsaydım, kim olurdum ? “ diye sorun.
Aynı zamanda “Kim, nerede, ne zaman, ne, nasıl, hangi? “soruları ile yaparsanız daha çok sonuç alabilirsiniz. Örneğin kızdığınızda , “Kim oluyorsunuz?” Bununla ilgili her şeyin yıkıp yaratımını tümüyle iptal edebilir misin lütfen?
Right and wrong,good and bad, POC and POD, all 9, shorts,boys and beyonds.

Eğer bu durumda gerçekten kendiniz olsaydınız, kim olurdunuz? Ne olurdunuz? Nerede olurdunuz? Ne zaman olurdunuz? Nasıl olurdunuz? Neden olurdunuz?
Bunun ortaya çıkmasına izin vermeyen her şeyi yıkıp yaratımını iptal eder misiniz?
Right and wrong,good and bad, POC and POD ,all 9, short, boys and beyonds
Dr.Dain Heer

 

Beni Arayın