TAT


GEÇMİŞTE YAŞADIĞINIZ OLUMSUZ

BİR OLAYIN İZLERİNİ

T.A.T İLE SİLİN

 

Tapas Akupresur Tekniği (TAT), lisanslı akupunkturcu ve Geleneksel Çin Tıbbı uygulayıcısı Elizabeth Tapas Fleming tarafından geliştirilen çok saygı duyulan bir ENERJİ PSİKOLOJİSİ yöntemidir.

 

“Sadece zihinlerimizin değil, bedenlerimizin de bir hafızaya sahip olduğunu keşfettim. Burada sadece kendi anılarımız değil, atalarımızın anıları da bulunuyor. Eğer durup bir dakika düşünecek olursak bedenlerimizin anne ve babamızın bedenlerinin bir ürünü olduğunu açıkça görürüz. Ebeveynlerimize benzeriz ve genellikle onlarla benzer sağlık problemleri yaşarız. Bunu daha da öteye taşıyacak olursak ebeveynlerimizin bedenlerinin de onların ana-babalarından geldiğini, onların da kendi ebeveynlerinin özelliklerini taşıdığını ve bu zincirin çok, çok eskiye doğru gittiğini görürüz” der Tapas Fleming.

 

Tapas Akupresur Tekniği enerji psikolojisinde temel tekniklerden biridir; akupunkturun iğneleri yerine parmak uçlarının kullanımı ile uygulanan kolay bir yöntemdir. TAT bir kaç dakikada iç huzuru ve dengeyi sağlayan, rahatlatan, canlılık, sağlık getiren ve güçlendiren yeni, basit ve etkili bir tekniktir.

 

Parmak uçlarınızı hafifçe üç akupunktur noktanıza yerleştirmenizi (TAT tutuşu) ve aynı anda dikkatinizi çözmek istediğiniz soruna vermenizi içerir. Daha sonra TAT'ın toplam dokuz aşaması doğrudan bilinçaltına verilen olumlu emirler ile tamamlanır.

 

Zihindeki olumsuz düşüncelerin yerine olumlu düşüncelerin yerleştirilmesinde çok hızlı ve etkili sonuçlar vermektedir.

 

UYGULAMA ALANI

 

TAT uygulaması, geçmişte yaşanan olumsuz olayların etkisini ve gerek duygusal, gerekse fiziksel bedende yarattığı blokajları çözmeye yarar.

 

Eğer çalışılan sorun/konu/problem yeniden oluşursa bu oldukça yumuşak bir formda ortaya çıkmakta ve tamamen yok olması için TAT sürecinin bir kere daha tekrarlanması yeterli gelmektedir.

 

Alerji ve toksik reaksiyonların alt nedeni de genellikle travmaya bağlı olduğundan, TAT’ın kimyasal maddelere karşı hassasiyetlerde de etkili olması şaşırtıcı değildir. Başlıca uygulama alanları şunlardır:

 

  • Duygusal travma
  • Olumsuz duygular
  • Olumsuz inançlar
  • Fobiler
  • Alerjiler
  • Kilo verme ve kontrolü
  • Gevşeme
  • Panik Atak
  • Bedensel rahatsızlıkların nedenleri

Skype ile online seans yapılmaktadır.

Seanslar hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Beni Arayın